تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی لیدر Leader News
پایگاه اطلاع رسانی لیدر Leader News
: : : :
درباره ما
نسل جوان، گره‌گشای دوره‌های سخت و محنت‌های بزرگ است و وقتی وارد میدان می‌شود، گره‌های ریز و سخت گشوده خواهد شد. سیدعلی خامنه‌ای
ایمیل مدیر وبلاگ
موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
نظرسنجی
درصد رضایت شما از این پایگاه؟


نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
اضافه كردن به علاقمندی ها
خانگی سازی
ذخیره صفحه
  
تبلیغات
غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه
سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد که ایران سال‎ها قربانی تروریسم بوده است و ترور دانشمندان و محققان آن تنها نشان دهنده عجز دشمنان قسم خورده این کشور است.


به گزارش خبرنگار پرس تی وی، غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه روز گذشته در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی ضمن محکوم کردن ترور داریوش رضایی نژاد دانشجوی ایرانی، اعلام کرد که هنوز خیلی زود است که با قاطعیت بگوییم چه کسی عامل این اقدام بی‌رحمانه است.

با وجود این، وی خاطر نشان کرد که بر اساس منابع اطلاعاتی، این اقدامات جنایتکارانه معمولا از سوی امریکا، اسرائیل و همدستان تروریست آن‎ها حمایت می‌شود.

بر پایه این گزارش، وزارت اطلاعات اعلام کرده است که قربانی در هیچ پروژه هسته‌ای دست نداشته و ارتباطی نیز با برنامه هسته‌ای ایران ندارد.

همچنین از آنجا که هیچ گروهی مسئولیت این حمله را به عهده نگرفته است، هنوز مشخص نیست که آیا یک سازمان جاسوسی خارجی عامل این قتل بوده است یا خیر.

خبرنگار پرس تی وی همچنین در رابطه با گروه‌های ضد ایرانی به‎ویژه گروهک تروریستی پژاک یا حزب زندگی آزاد کردستان که بسیاری از نیروهای نظامی ایران و اتباع این کشور را کشته است، از سخنگوی قوه قضاییه سوال پرسید.

وی در پاسخ به این سوال اظهار داشت که ایران نیروهای خود را در مرز ایران و عراق در منطقه کردستان مستقر کرده است تا بدین وسیله به مناطق مرزی ثبات بخشیده و با گروهک‎های تروریستی مانند پژاک مبارزه کند.

اژه ای در ادامه خاطر نشان کرد که همسایه‌های ایران مانند عراق و ترکیه از ما در مبارزه با تروریسم مخصوصا در مقابل کسانی که پیرامون حمله به نیروهای ما و شهرهای مرزی رجز خوانی می‌کنند، حمایت می‌کنند.

وی افزود که با وجود این، ما از اینکه می‌بینیم بعضی از دولت‌ها مخصوصا آن‎هایی که به بهانه مبارزه با تررویسم نیرو به منطقه اعزام کرده‌اند، از ما حمایت نمی‌کنند، تعجب می‌کنیم.

اژه‌ای همچنین اظهار داشت که حتی بعضی از این دولت‌ها از تروریست‌ها حمایت کرده و به آن‎ها پناه می‌دهند.

سخنگوی قوه قضاییه در پایان حملات اخیر در نروژ را محکوم کرد.

بر پایه این گزارش، حملات اخیر در نروژ مرگبارترین حملات در اروپا بعد از بمب گذاری‌های مادرید در سال 2004 و همچنین مرگبارترین حملات در نروژ بعد از جنگ جهانی دوم محسوب می‌شوند.

گفتنی است گزارش‌های اولیه حاکی از کشته شدن بیش از 90 نفر در حملات دوگانه در کشور نروژ بودند اما پلیس این کشور روز دوشنبه اعلام کرد که تعداد کشته شدگان در این دو حمله، 76 نفر است
موضوع مطلب : خبری,
ارسال شده توسط AB@N در ساعت 10:34 بعد از ظهر | نظرت شما ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی