تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی لیدر Leader News
پایگاه اطلاع رسانی لیدر Leader News
: : : :
درباره ما
نسل جوان، گره‌گشای دوره‌های سخت و محنت‌های بزرگ است و وقتی وارد میدان می‌شود، گره‌های ریز و سخت گشوده خواهد شد. سیدعلی خامنه‌ای
ایمیل مدیر وبلاگ
موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
نظرسنجی
درصد رضایت شما از این پایگاه؟


نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
اضافه كردن به علاقمندی ها
خانگی سازی
ذخیره صفحه
  
تبلیغات

کریستین لاگارده رئیس صندوق بین المللی پول
صندوق بین‌المللی پول از امریکا خواسته است برای حل بحران بدهی و جلوگیری از هرگونه تاخیر در پرداخت بدهی خود اقدام عملی و فوری انجام دهد.


به گزارش خبرگزاری فرانسه کریستین لاگارد، رئیس صندوق بین‌المللی پول در پی موافقت‌نامه اخیر رهبران اتحادیه اروپا برای کمک به بحران بدهی یونان گفت: "من امیدوارم که امریکا نیز این اقدام شجاعانه را دنبال کند و اقدامی عملی و سریع انجام دهد."

لاگارد همچنین روز سه‌شنبه (4 مرداد، 25 جولای) در نیویورک و در حین سخنرانی خود گفت: "تنزل جدی و کاهش اعتبار امریکا، همچنین امکان ناتوانی این کشور در پرداخت بدهی خود، امری بسیار بسیار جدی است که نه تنها امریکا بلکه کل اقتصاد بین‌المللی را تحت تأثیر قرار می‌دهد."

این اولین بار نیست که کریستین لاگارد از زمانی که ریاست صندوق بین‌المللی پول را به عهده گرفته است، بابت عواقب بحران مالی در امریکا به مقامات آن کشور تذکر می‌دهد.

سقف بدهی امریکا در 16 ماه می به 14.3 تریلیون دلار رسید و اگر این سقف تا دوم آگوست (2011 میلادی) افزایش نیابد، دولت امریکا در بازپرداخت بدهی ‌خود با کسری جدی مواجه می‌شود.

دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان همچنان در حال بررسی روش‌هایی هستند که با آن بتوان حجم گسترده بدهی‌ها و کسری بودجه امریکا را جبران کرد.
موضوع مطلب : خبری,
ارسال شده توسط AB@N در ساعت 04:10 بعد از ظهر | نظرت شما ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی