تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی لیدر Leader News
پایگاه اطلاع رسانی لیدر Leader News
: : : :
درباره ما
نسل جوان، گره‌گشای دوره‌های سخت و محنت‌های بزرگ است و وقتی وارد میدان می‌شود، گره‌های ریز و سخت گشوده خواهد شد. سیدعلی خامنه‌ای
ایمیل مدیر وبلاگ
موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
نظرسنجی
درصد رضایت شما از این پایگاه؟


نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
اضافه كردن به علاقمندی ها
خانگی سازی
ذخیره صفحه
  
تبلیغات

احمد منصور فعال مدافع حقوق بشر و وب لاگ نویس اماراتی
امارات متحده عربی جلسات دادگاه پنج فعال حامی دموکراسی را که به توهین به حاکمان این کشور در ماه سپتامبر متهم شده‌اند، از سر می‌گیرد.


عبدالحمید الکمیتی، وکیل یکی از این پنج فعال اعلام کرده است، رسیدگی به اتهامات فعالان صلح در دادگاه عالی فدرال در ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی، در تاریخ 26 سپتامبر (4 مهر) از سر گرفته خواهد شد.

ناصر بن غیث، تحلیل‌گر اقتصادی و احمد منصور وبلاگ‌نویس بنام اماراتی، با اتهامات تلاش برای تضعیف ابوظبی "با همکاری قدرت‌های خارجی" روبرو هستند. این دو به همراه سه فعال دیگر اماراتی همچنین متهم به توهین به مقامات اماراتی شده‌اند. این در حالی است که آنان این اتهامات را رد کرده‌اند.

این پنج فعال اماراتی در ماه آوریل پس از درخواست برای انجام اصلاحات در قانون اساسی و آزادی‌های سیاسی که از سوی بیش از 100 نفر امضا شده بود و در اینترنت دست‌به دست می‌گشت، دستگیر شدند.

مقامات امارات در پاسخ، به سرکوب درخواست‌ها برای اصلاحات برخواسته و فعالیت انجمن معلمان و انجمن حقوقدانان را ممنوع اعلام کردند. این دو انجمن مدنی در رای‌گیری مذکور شرکت کرده بودند.

دیده‌بان حقوق بشر از امارات متحده به دلیل اعمال محدودیت‌های سخت بر فعالیت‌های سیاسی در این کشور حاشیه خلیج‌فارس و همچنین آزار و شکنجه فعالان خواهان اصلاحات، انتقاد کرده است.

موضوع مطلب : خبری,
ارسال شده توسط AB@N در ساعت 06:11 بعد از ظهر | نظرت شما ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی