تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی لیدر Leader News
پایگاه اطلاع رسانی لیدر Leader News
: : : :
درباره ما
نسل جوان، گره‌گشای دوره‌های سخت و محنت‌های بزرگ است و وقتی وارد میدان می‌شود، گره‌های ریز و سخت گشوده خواهد شد. سیدعلی خامنه‌ای
ایمیل مدیر وبلاگ
موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
نظرسنجی
درصد رضایت شما از این پایگاه؟


نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
اضافه كردن به علاقمندی ها
خانگی سازی
ذخیره صفحه
  
تبلیغات
حمله به منازل راستگرایان افراطی در آلمان
پلیس آلمان در جریان عملیاتی علیه راست‎گرایان افراطی و به منظور جمع‌آوری سلاح‌های غیر مجاز، به 21 منزل در جنوب غرب این کشور یورش برده است.


به گزارش خبرگزاری آلمان، بیش از 140 مأمور پلیس در یورش به منازل افراطیون در ایالت بادن وورتمبرگ واقع در جنوب غرب آلمان، شرکت داشتند و ضمن دستگیری 18 عضو گروهی به نام استاندارت وورتمبرگ، مقادیر اعلام ‌نشده‌ای از سلاح، مهمات، مواد مخدر و رایانه کشف و ضبط کردند.

دادستانی ایالت اشتوتگارد گفت بر اساس تحقیقات همگی دستگیرشدگان که بین 17 تا 49 سال سن دارند و از راست‎گرایان افراطی هستند.

دادستانی اشتوتگارت در ادامه گفت این گروه که هدف خود را اخراج همه خارجیان از آلمان با استفاده از همه امکانات موجود اعلام کرده بود، از ماه مارس سال جاری تحت نظر بوده است.

این دادستانی ادامه داد هیچ مدرکی که نشان از طرح این گروه برای حمله باشد در دست نیست همچنین در مورد ارتباط این گروه با حمله‌ای که افراطی‌ها اخیرأ در نروژ انجام دادند، تحقیقاتی صورت نگرفته است.

بازپرسان پلیس در حال آماده کردن دادخواستی علیه متهمان به دلیل نگهداری سلاح‌های گرم و اتهامات مربوط به این تسلیحات هستند.

کشور آلمان قوانین سختی علیه راست‎گرایان افراطی از جمله ممنوعیت تبلیغ برای گروه‌های نئو نازیسم دارد.
موضوع مطلب : خبری,
ارسال شده توسط AB@N در ساعت 03:00 بعد از ظهر | نظرت شما ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی