تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی لیدر Leader News
پایگاه اطلاع رسانی لیدر Leader News
: : : :
درباره ما
نسل جوان، گره‌گشای دوره‌های سخت و محنت‌های بزرگ است و وقتی وارد میدان می‌شود، گره‌های ریز و سخت گشوده خواهد شد. سیدعلی خامنه‌ای
ایمیل مدیر وبلاگ
موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
نظرسنجی
درصد رضایت شما از این پایگاه؟


نویسندگان
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
اضافه كردن به علاقمندی ها
خانگی سازی
ذخیره صفحه
  
تبلیغات
کهنه سربازان امریکایی مخالف کاهش احتمالی مزایا و حقوق معلولان جنگی در واشنگتن دی سی از روز چهارشنبه (5 مرداد) یک تظاهرات مجازی به راه انداخته‌اند.


باراک اوباما، رییس جمهور امریکا ماه گذشته هشدار داد در صورتی که سقف بدهی‌ها تا دوم آگوست (11 مرداد) افزایش نیابد، کهنه سربازان و افراد مسن در این کشور ممکن است با کاهش مزایا و حقوق مواجه شوند.

یکی از حامیان این اقدام اعتراض‌آمیز به روزنامه بوستون گلوب در این باره گفت: "عدم قطعیت درباره اقداماتی که دولت ممکن است انجام دهد اضطرابی آزاردهنده و بی‌دلیل در میان مردم و به خصوص کهنه سربازان و خانواده‌هایشان ایجاد می‌کند."

تا کنون 54811 تن از کاربران شبکه اجتماعی فیس‌بوک از این تظاهرات در اعتراض به کاهش حقوق و مزایا حمایت کرده‌اند.

کهنه سربازان و حامیان آن‌ها در این صفحه اینترنتی تشویق شده‌اند که با نمایندگان ایالتی، سناتورها یا رییس جمهوری امریکا تماس گرفته و شخصا تاثیر این کاهش مزایا و حقوق بر زندگی‌شان را به گوش مسئولان این کشور برسانند.

سازمان‌دهندگان این تظاهرات همچنین از کاربران ‌فیس‌بوک خواسته‌اند که آدرس‌های فیس‌بوک مقامات منتخب واشنگتن را بر روی این صفحه اعتراضی قرار دهند تا بتوان صدای مخالفان را روی صفحات شخصی این مقامات منعکس کرد.

بیشترین توصیه‌ای که در این حرکت اعتراض‌آمیز شده این است که هر کدام از کهنه سربازان یک فایل ویدئویی شخصی کوتاه درباره این که این مزایا چه معنایی برای آن‌ها و خانواده‌شان دارد بر روی این صفحه اینترنتی قرار دهند.

طبق اعلام "اداره آمار کار" نرخ بیکاری در میان کهنه سربازانی که پس از 11 سپتامبر سال 2001 مجروح شده‌اند، در ماه ژانویه سال 2011، 15.2 درصد بوده است؛ این در حالی است که نرخ بیکاری افراد دیگر 9.6 درصد در این دوره بوده است.

اداره کهنه سربازان در دسامبر 2010 اعلام کرد که بیش از 9000 کهنه سرباز امریکایی که در جنگ عراق و افغانستان شرکت کرده اند، بی‌خانمان هستند.

آمار منتشرشده در سال 2009 نیز نشان می‌دهد که حدود 76 هزار کهنه سرباز امریکایی بیخانمان هستند.

300 هزار کهنه سرباز امریکایی پس از بازگشت از جنگ عراق و افغانستان، دچار اختلالات استرس پس از سانحه شده بودند.

روزانه 18 کهنه سرباز امریکایی دست به خودکشی می‌زنند و این در حالی است که به طور متوسط 5 تن از این تعداد تحت درمان اداره امور کهنه سربازان قرار دارند.
موضوع مطلب : خبری,
ارسال شده توسط AB@N در ساعت 08:59 بعد از ظهر | نظرت شما ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی